[andishkadeh] [home]
[yaghin]
[kolbeh]
[Publication]
[Shamseend]
۱۳۹۷/۰۱/۲۴

آخرین به روزرسانی‌های کلبه کرامت را صرفاً از انتشارات اندیشکده یقین دریافت کنید


کلیه اندیشه‌جویان استاد عباسی لازم است نسبت به آخرین تغییرات کلبه کرامت مطلع بوده و جدیدترین نسخه‌‌های آن را از انتشارات اندیشکده یقین دریافت کنند.


با توجه به این که کلاس‌های استاد عباسی تحت عنوان کلبه کرامت یک کرسی نظریه‌پردازی برای تولید علم است، بنابراین طبیعی است که جلسات آن حتی پس از تدریس نیز دچار تغییر و تحولاتی شوند که در خروجی نهایی پس از تدوین إعمال می‌شوند. یکی از این تغییرات، تغییر در عناوین، شماره جلسات، ترتیب قرار گرفتن در سرفصل ها، و … است. بنابراین بسیار ضروری است که اندیشه‌جویان محترم نسبت به آخرین تغییرات کلبه کرامت مطلع بوده و جدیدترین نسخه‌‌های آن را در اختیار داشته باشند.

کلبه کرامت

کرسی نظریه‌پردازی دانش دکترینولوژی – کلبه کرامت

به این منظور، زحمت بسیار زیادی کشیده شد تا سایت کلبه کرامت به گونه‌ای طراحی شود که با هوشمندی بسیار بالایی آخرین تغییرات از هر نوعی را إعمال کرده و کاملا پویا باشد. بنابراین آن چه در سایت کلبه کرامت نشان داده می‌شود آخرین نسخه معتبر تغییرات و اصلاحات در کلبه کرامت است. فهرست جلسات کلبه کرامت را از این آدرس دریافت و به روز باشید:

دفترچه سرفصل‌ها و جلسات کلبه کرامت

انتشارات اندیشکده یقین نیز هاردهای اکسترنال اندیشه‌‌جویان را بر همین اساس تغذیه می‌کند. لذا لازم است هر کدام از مخاطبین عزیز، مجموعه جلسات کلبه کرامت خود را یا با سایت هماهنگ کنند، یا یک هارد اکسترنال به انتشارات تحویل داده و ضمن دریافت کل جلسات، آخرین به‌روزرسانی‌ها را نیز دریافت کنند.

تلفن انتشارات: 77984181-021

لازم به ذکر است کسانی که اطلاعات هارد خود از کلبه کرامت را از مهر ۱۳۹۶ به قبل‌تر دریافت کرده‌اند، لازم است هر چه سریعتر اقدام به روزآمدسازی آن کنند. چرا که ساختار جلسات تحویل داده شده پیش از این تاریخ ساختار سرفصل‌بندی جدید کلبه کرامت را نداشته و تغییرات زیادی تاکنون رقم خورده است.

This page as PDF چاپ